ایده هایی خاص برای تزیین و چیدمان میز پذیرایی

در دکوراسیون محل جشن شما آنچه بیشتر مورد توجه همه قرار می گیرد دکور و چیدمان میز های پذیرایی مهمان شما است .

از آنجا که مهمان های شما اکثر وقت خود را به دور میز ها ی پذیرایی می گذرانند بنابر این زیبایی و خاص بودن دکور این میز ها از اهمیت بالایی برخوردار است .

بسیار مهم است که بر روی میز یک شیئ و یا گل خاص وجود داشته باشد که نقطه توجه همگان باشد و سایر دکورها در کنار آن و به صورت تکمیل کننده در نظر گرفته شوند.دراین مقاله نکاتی درخصوس تریین و چیدمان میزپذیرایی به شما ارایه میکنیم.

 یک گل آرایی زیبا که همگون با گل های سالن و مراسم شما باشد برای مهمانان های شما بسیار چشم نواز خواهد بود .استفاده از گلدان های پایه بلند همیشه ایده ای خوب برای خاص تر کردن میز شما می باشد . شما همچنین می توانید از جام های شیشه ای بلند با آب های هم رنگ گل آرایی خود نیز استفاده کنید . استفاده از جا گلی های فلزی که آویز های کریستال دارند نیز می تواند نگاه ها را به سمت خود خیره کند .

اگر علاقه ای به استفاده از گلدان و جام های پایه بلند ندارید از ظرف های گوی مانند شیشه ای استفاده کنید . شما هم می توانید درون آنها را با آب پر کرده و گل های مورد نظر خود را درون آنها قرار دهید و هم می توانید مانند یک فضا و بدون آب داخل آنها را گل آرایی کنید .

اگر دوست دارید مراسم شما حس تازگی ، شادابی و جوانی را به مهمان های شما القا کند از گل های غنچه برای تزیینات خود استفاده کنید .

اگر گل آرایی های شما به صورت جدا از گلدان و یا به صورت شاخه ای درون جام ها یا گوی ها باشد ، شما می توانید از مهمان های خود بخواهید در صورت تمایل و به رسم یادگاری گل ها را به منزل خود ببرند .

شمع آرایی نه تنها زیبا است، بلکه به رمانتیک بودن فضا ی شما نیز بسیار کمک می کند . شما می توانید شمع ها را به صورت جداگانه و یا همراه با گل آرایی خود استفاده کنید .

تزیین میوه هایی که برای پذیرایی از مهمان ها بر روی میز قرار می دهید نیز یکی از موارد مهمی است که اکثرا افراد رعایت نمی کنند .

نوع شیرینی و یا دسر قرار داده شده بر روی میز و ظرف محتوی آنها از دیگر موارد مهم است . اگر می خواهید مهمان های شما خاطره ای خوش از پذیرایی شما داشته باشند حتما شرینی ها را قبل از سفارش شخصا تست کنید و مطمئن شود که آنها سالم و در کاغذ های مناسب و زیبا به جشن شما ارسال خواهند شد .( زیبایی و طرح کاغذ های زیر شیرینی یکی دیگر از موارد تاثیرگزاری است که تقریبا هیچ کس به آن توجهی نمی کند .)

زیبایی و صد البته تمیزی سرویس های پذیرایی که سر میز ها قرار داده می شوند که شامل پش دستی ، کارد و چنگال هستند ، از موارد بسیار مهم دیگر است . استفاده از ظروف چینی خاص با طرح و رنگ های طلایی و سلطنتی که همراه با کارد و چنگال شیکی باشند یکی از مواردی است که به شدت مهمان های شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

قرار دادن دستمال سفره به صورت ساده و یا همراه با گیره و تزیینی زیبا نیز در جلوه میز شما تاثیر شگرفی دارد.

قرار دادن ظروف حاوی آجیل و یا دسر های رنگارنگ یکی دیگر از ایده های خوب می باشد .

اگر شما می خواهید بسیار منحصر به فرد رفتار کنید می توانید به تعداد مهمان های خود کاپ کیک هایی تزیین شده با طرح های عروس و داماد سفارش داده و بر روی میز ها قرار دهید.

اگر می خواهید پا را از این موارد فراتر بگذارید و مهمان های خود را شگفت زده کنید گیف هایی خاص و متفاوتی با درج نام و تاریخ مراسم خود آماده کرده و بر روی صندلی ها و یا مقابل مهمان ها قرار دهید تا آنها هنگام نشستن برسر میز ها متوجه آنها بشوند. 


241
0 0
نظرات

نظر شما درباره این مطلب